# Adı Soyadı Kategorisi UCI kodu Sırt No Kulübü
1 AYŞE ÇAKIR Büyük Bayan TUR19970813 612 KOCAELİ BRİSA SPOR
2 CANSU ÇELEBİ Büyük Bayan TUR19940403 614 KOCAELİ BRİSA SPOR
3 HATİCE  YILMAZ Büyük Bayan TUR19970309 623 KOCAELİ BRİSA SPOR
4 ZEHRA KARGIN Büyük Bayan TUR19980302 SAMSUN GENÇLİK SPOR
5 FATMA RABİA  KESKİNER Büyük Bayan TUR19920401 SAMSUN GENÇLİK SPOR
6 GÜLCAN ALP Büyük Bayan TUR19950914 KOCAELİ BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
7 FADİME ÖZGE ŞAHİN Büyük Bayan TUR19951002 ADIYAMAN DOĞA AA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
8 RAFİYE BAŞAT Büyük Bayan TUR19961229 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
9 FATMA SEZER Büyük Bayan TUR19990519 371 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
10 İREM CEREN AKAN Büyük Bayan TUR19980923 616 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
11 SEMRA YETİŞ Büyük Bayan TUR19871001 GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ DERNEĞİ
12 ESRA KÜRKCÜ Büyük Bayan TUR19870205 619 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ
13 EDA KONUK Büyük Bayan TUR19911228 FERDİ SPORCU - ESKİŞEHİR
14 MERVE PELİN BAYRAM Büyük Bayan TUR19900107 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
15 ABDÜLKADİR KELLECİ Büyük Erkek TUR19860913 3 KOCAELİ BRİSA SPOR
16 YUNUS EMRE YILMAZ Büyük Erkek TUR19960228 5 KOCAELİ BRİSA SPOR
17 HALİL ARICI Büyük Erkek TUR19891031 FETHİYE BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
18 JULİEN ROMEO ARAMA Büyük Erkek TUR19770623 270 FETHİYE BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
19 SERDAR ANIL DEPE Büyük Erkek TUR19980220 72 ANTALYA GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
20 COŞKUN KESKİNER Büyük Erkek TUR19890622 SAMSUN GENÇLİK SPOR
21 EMRE GENÇ Büyük Erkek TUR19990217 157 GİRESUN LİSESİ BİSİKLET İZCİLİK DAĞCILIK SPOR KULÜBÜ
22 FURKAN  ÖZAYDIN Büyük Erkek TUR19991216 159 GİRESUN LİSESİ BİSİKLET İZCİLİK DAĞCILIK SPOR KULÜBÜ
23 MEHMET  ALPER Büyük Erkek TUR19990310 189 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
24 BARIŞ ASA Büyük Erkek TUR19851029 YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
25 GÖKHAN UZUNTAŞ Büyük Erkek TUR19840813 YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
26 MEHMET CAN BALCI Büyük Erkek TUR19841010 YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
27 ÖMER CUMHUR BOYRAZ Büyük Erkek TUR19900410 104 OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
28 ZEKİ  ÖZDEMİR Büyük Erkek TUR19990805 356 OSMANİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
29 MELİK GAZİ ARAÇ Büyük Erkek TUR19990111 165 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
30 AHMETCAN BELENLİOĞLU Büyük Erkek TUR19991111 166 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
31 RECEP KAYMAZ Büyük Erkek TUR19820321 GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ DERNEĞİ
32 MEHMET DOĞAN Büyük Erkek TUR19921027 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
33 MEHMET EMİN EROL Büyük Erkek TUR19950308 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
34 COŞKUN ÇETİN Büyük Erkek TUR19950101 FERDİ SPORCU - MERSİN
35 IBRAHIM GULMEZ Büyük Erkek TUR19971117 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
36 SİYABENT ÇELİK Büyük Erkek TUR19990306 FERDİ SPORCU - BATMAN
37 HİKMET KOÇ Büyük Erkek TUR19880930 FERDİ SPORCU - AKSARAY
38 YASİN BÜYÜKÇEREZCİ Büyük Erkek TUR19970509 FERDİ SPORCU - ISPARTA
39 SEFER GÜVEN Büyük Erkek TUR19950723 FERDİ SPORCU - MERSİN
40 MURAT PEHLEVAN Büyük Erkek TUR19930312 FERDİ SPORCU - BURSA
41 SERDAR ERKENKALKAN Büyük Erkek TUR19810616 FERDİ SPORCU - NEVŞEHİR
42 OSMAN KOÇ Büyük Erkek TUR19931018 FERDİ SPORCU - ANTALYA
43 GOKAY KONUK Büyük Erkek TUR19851016 FERDİ SPORCU - ESKİŞEHİR
44 VEYSEL GÜLMEZ Büyük Erkek TUR19960704 107 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
45 YİĞİT YAZICI Büyük Erkek TUR19881004 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
46 BAYRAM EROĞLU Büyük Erkek TUR19900805 ANKARA FENERBAHÇELİ İŞ ADAMLARI VE YÖNETİCİLER SPOR KULÜBÜ
47 KORAY  TAŞBİÇEN Büyük Erkek TUR19930330 ANKARA FENERBAHÇELİ İŞ ADAMLARI VE YÖNETİCİLER SPOR KULÜBÜ
48 MEHMET  ŞER Büyük Erkek TUR19921112 ANKARA FENERBAHÇELİ İŞ ADAMLARI VE YÖNETİCİLER SPOR KULÜBÜ
49 İSMAİL MUTLU DEMİR Büyük Erkek TUR19880121 122 ANKARA FENERBAHÇELİ İŞ ADAMLARI VE YÖNETİCİLER SPOR KULÜBÜ
50 SELİM  OKUR Büyük Erkek TUR19941118 SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
51 SERCAN KIZILKAYA Büyük Erkek TUR19940912 HARB İŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
52 EMRE YAVUZ Büyük Erkek TUR19960110 389 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
53 KEZİBAN KOYUN Genç Bayan TUR20000602 369 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
54 AZİZE BEKAR Genç Bayan TUR20010304 335 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
55 BUSE AK Genç Bayan TUR20000524 364 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
56 İREM ÖZDEMİR Genç Bayan TUR20001130 375 LÜLEBURGAZ GENÇLİK S.K DERNEĞİ
57 MELİS NUR KESKİN Genç Bayan TUR20010430 346 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
58 ARDA IŞIK Genç Erkek TUR20011128 417 BURSA NİLÜFER BELEDİYE SPOR
59 AHMET TÖRÖN Genç Erkek TUR20000101 203 KONYA GENÇLİK SPOR
60 HASAN SEVİ Genç Erkek TUR20001010 204 KONYA GENÇLİK SPOR
61 RAMAZAN DAGLI Genç Erkek TUR20010415 205 KONYA GENÇLİK SPOR
62 EMİR İPEK Genç Erkek TUR20010522 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
63 YUNUS EMRE TURAN Genç Erkek TUR20000523 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
64 AHMET KARAGÖZ Genç Erkek TUR20010513 226 NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
65 HAZAR YAKA Genç Erkek TUR20010802 MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
66 EMİRCAN DÜŞÜNCELİ Genç Erkek TUR20011015 SAMSUN GENÇLİK SPOR
67 ERSİN KARA Genç Erkek TUR20000825 232 GİRESUN LİSESİ BİSİKLET İZCİLİK DAĞCILIK SPOR KULÜBÜ
68 FERHAT  AGARDEMİR Genç Erkek TUR20000101 190 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
69 MEHMET TALAT BERENT Genç Erkek TUR20001104 YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
70 MUAHMMED ALPEREN GÜLER Genç Erkek TUR20010526 ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
71 AHMET EMRE ARMAĞAN Genç Erkek TUR20010704 262 ADIYAMAN DOĞA AA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
72 DENİZ DENİZ Genç Erkek TUR20000703 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
73 ÖMER FARUK YILDIZ Genç Erkek TUR20010926 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
74 SEDAT KESKİN Genç Erkek TUR20000404 170 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
75 BATUHAN ÖZDEMİR Genç Erkek TUR20000421 286 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
76 ESAT CEYLAN Genç Erkek TUR20010503 486 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
77 BARIŞ UZUN Genç Erkek TUR20010210 494 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
78 EKİN ÇELEBİ Genç Erkek TUR20010425 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
79 HAZAR GÜREL Genç Erkek TUR20000424 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
80 TUNCAY KILINÇARSLAN Genç Erkek TUR20001120 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
81 EMİRHAN TIRINK Genç Erkek TUR20010810 FERDİ SPORCU - İSTANBUL
82 SERHAT HAYKIRAN Genç Erkek TUR20011213 FERDİ SPORCU - ANKARA
83 EJDER ACER Genç Erkek TUR20010218 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
84 CAN YILDIZ Genç Erkek TUR20010418 FERDİ SPORCU - ANKARA
85 NEBİ KARAMAN Genç Erkek TUR20010914 FERDİ SPORCU - ISPARTA
86 OKAN KAYA Genç Erkek TUR20010314 FERDİ SPORCU - ADANA
87 TAHA YASİN DOĞAN Genç Erkek TUR20001016 186 FERDİ SPORCU - İSTANBUL
88 GÜRKAN  KAYA Genç Erkek TUR20000310 187 FERDİ SPORCU - İSTANBUL
89 SEDAT TANIR Genç Erkek TUR20001107 268 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
90 ERKAN ÇINAR Genç Erkek TUR20010403 273 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
91 SEFA ORCAN Genç Erkek TUR20010405 359 FERDİ SPORCU - OSMANIYE
92 İBRAHİM DÜNDAR Genç Erkek TUR20010324 467 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
93 ABDURRAHİM İNAL Genç Erkek TUR20000414 ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
94 SEFA TEMEL Genç Erkek TUR20000318 ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
95 TURGAY GERMEN Master Erkek - 30 TUR19780521 226 FİBERLİ ANTALYASPOR
96 ENGİN  DOĞAN Master Erkek - 30 TUR19840410 ADIYAMAN DOĞA AA GENÇLİK S.K DERNEĞİ
97 ABDÜLHAMİT TOPÇU Master Erkek - 30 TUR19820823 OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
98 BARIŞ ÜNLÜ Master Erkek - 30 TUR19720514 217 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
99 VASFİ KARABACAK Master Erkek - 30 TUR19870929 FERDİ SPORCU - ANKARA
100 SELİM YİĞİT GÜÇLÜ Master Erkek - 30 TUR19851225 FERDİ SPORCU - SAMSUN
101 HERDEM AR Master Erkek - 30 TUR19821009 FERDİ SPORCU - AMASYA
102 EMRAH DEMİRCİ Master Erkek - 30 TUR19850804 FERDİ SPORCU - NEVŞEHİR
103 ERDOĞAN ORHAN Master Erkek - 30 TUR19830421 FERDİ SPORCU - BURSA
104 CAN KILIÇ Master Erkek - 30 TUR19820604 FERDİ SPORCU - ANTALYA
105 DENİZ KILIÇ Master Erkek - 30 TUR19850120 70 FERDİ SPORCU - ANTALYA
106 DENİZ KILIÇ Master Erkek - 30 TUR19850120 70 FERDİ SPORCU - ANTALYA
107 OĞUZ ÖZÇELİK Master Erkek - 30 TUR19800305 391 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
108 DEMİR BERKAY YAVRUCUK Master Erkek - 30 TUR19870201 ANKARA FENERBAHÇELİ İŞ ADAMLARI VE YÖNETİCİLER SPOR KULÜBÜ
109 OSMAN AKKAYA Master Erkek - 30 TUR19790210 SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110 TİMUR NİZAM Master Erkek - 40 TUR19780131 192 YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
111 HAŞİM KÖKSAL Master Erkek - 40 TUR19761220 263 FİBERLİ ANTALYASPOR
112 AHMET ADEM OGUZ Master Erkek - 40 TUR19730410 ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
113 HÜSEYİN AKBAL Master Erkek - 40 TUR19710525 OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
114 REMZİ ÖGE Master Erkek - 40 TUR19700504 OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
115 FERHAT KOSE Master Erkek - 40 TUR19770123 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
116 CEM ANAMURLUOĞLU Master Erkek - 40 TUR19740125 FERDİ SPORCU - İSTANBUL
117 ALİ TAŞKIRAN Master Erkek - 40 TUR19670724 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
118 YALÇIN NİŞANCI Master Erkek - 40 TUR19600101 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
119 MEHMET BOZDEMİR Master Erkek - 50 TUR19640304 302 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
120 AHMED PAMUKÇU Master Erkek - 50 TUR19670826 OĞUZ ATA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
121 AHMET SELİM ŞENOK Master Erkek - 50 TUR19680605 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
122 RECEP REHA DEMİRÖZ Master Erkek - 50 TUR19560907 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
123 RAMAZAN YILMAZ U15 Erkek TUR20050124 461 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
124 KEMAL ÇELİK U15 Erkek TUR20040223 486 KONYA GENÇLİK SPOR
125 MÜCAHİT KIYMAT U15 Erkek TUR20040515 487 KONYA GENÇLİK SPOR
126 HALİL METİN U15 Erkek TUR20050217 488 KONYA GENÇLİK SPOR
127 AHMET NALÇACIGİL U15 Erkek TUR20040112 491 KONYA GENÇLİK SPOR
128 EMRE YUCA U15 Erkek TUR20040703 492 KONYA GENÇLİK SPOR
129 MUSTAFA AYYORKUN U15 Erkek TUR20040603 493 KONYA GENÇLİK SPOR
130 AYBARS AKTI U15 Erkek TUR20040131 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
131 İSMAİL EKİZ U15 Erkek TUR20050329 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
132 ALİHAN   BAYRAM U15 Erkek TUR20040719 NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
133 DAVUT MUHAMMET ÖZTÜRK U15 Erkek TUR20050116 482 NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
134 CEVDET ERÇOĞUL U15 Erkek TUR20041029 483 NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
135 HÜSEYİN  TEKER U15 Erkek TUR20041017 484 NİĞDE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
136 YUNUS EMRE KAPSIZ U15 Erkek TUR20040116 566 KOCAELİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
137 HASAN EFE  OZENÇ U15 Erkek TUR20060808 515 FETHİYE BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
138 UMUT  GÖKDUMAN U15 Erkek TUR20050905 517 FETHİYE BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
139 GÖKHAN KILIÇ U15 Erkek TUR20061107 554 EDİRNE GENÇLİK SPOR
140 ALİ TURAN TOPALOĞLU U15 Erkek TUR20041129 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
141 ALİHAN  ÖZDOĞAN U15 Erkek TUR20040901 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
142 DAVUT DUMAN U15 Erkek TUR20040304 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
143 EMRE  FERAKÇAĞIRGAN U15 Erkek TUR20040102 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
144 EMRULLAH AKTAN U15 Erkek TUR20040801 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
145 HALİT KILIÇ U15 Erkek TUR20041031 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
146 MUHAMMED RAŞİT UZUN U15 Erkek TUR20040309 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
147 MUSTAFA  ÇELİK U15 Erkek TUR20040225 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
148 RAŞİT KOLAKLIKAYA U15 Erkek TUR20050818 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
149 MUHAMMED SAİD KÜÇÜKARICILAR U15 Erkek TUR20040207 450 KONYA TAŞKENT SPOR
150 EMRE  AKBULUT U15 Erkek TUR20050108 451 KONYA TAŞKENT SPOR
151 MUSTAFA  KUTU U15 Erkek TUR20050519 452 KONYA TAŞKENT SPOR
152 RAMAZAN  KANDIRICI U15 Erkek TUR20050408 453 KONYA TAŞKENT SPOR
153 İHSAN  ŞIHCA U15 Erkek TUR20050811 454 KONYA TAŞKENT SPOR
154 EMİR TALHA  BAYRAK U15 Erkek TUR20061023 455 KONYA TAŞKENT SPOR
155 RÜŞTÜ TALHA  BOZKURT U15 Erkek TUR20050101 456 KONYA TAŞKENT SPOR
156 CİHAN  TOPAL U15 Erkek TUR20040101 457 KONYA TAŞKENT SPOR
157 YİĞİT SUPHİ ASKAR U15 Erkek TUR20040813 458 KONYA TAŞKENT SPOR
158 YUNUS ETHEM GÜNDÜZ U15 Erkek TUR20041011 549 ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
159 HALİL NEZİR U15 Erkek TUR20040727 İZMİR GENÇLİK MERKEZLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
160 AHMET ATAKAN KOÇAK U15 Erkek TUR20041017 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
161 MUHAMMED HARUN BAL U15 Erkek TUR20030622 387 ADIYAMAN TARIMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
162 BARAN YÜCEL U15 Erkek TUR20061109 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
163 EMİRHAN KESKİN U15 Erkek TUR20040825 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
164 EREN BURHAN NARİNOĞLU U15 Erkek TUR20050712 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
165 İLKE FATİH ÖNER U15 Erkek TUR20050607 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
166 ÖZCAN DENİZ U15 Erkek TUR20050101 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
167 YAĞIZ ŞAHİN BENLİ U15 Erkek TUR20040723 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
168 YUSUF ÖZSOY U15 Erkek TUR20040614 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
169 SAİD ÖZNACAR U15 Erkek TUR20040103 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
170 KEREM ÇOLAKKADIOĞLU U15 Erkek TUR20040401 561 FERDİ SPORCU - OSMANIYE
171 ENES DOĞAN U15 Erkek TUR20040125 TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
172 ABDULLAH MELİH BİNGÖL U15 Erkek TUR20050227 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
173 SADIK EREN  DEMİR U15 Erkek TUR20040610 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
174 YÜKSEL BİTİRGE U15 Erkek TUR20050301 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
175 RAMAZAN  TÜRKMEN U15 Erkek TUR20050428 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
176 AHMET EMİR SADIKLI U15 Erkek TUR20040317 510 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
177 SÜLEYMAN  KARAKURT U15 Erkek TUR20040706 513 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
178 ŞAHİN EREN KÜÇÜKKARA U15 Erkek TUR20050611 514 KONYA COŞCOŞ SPOR KULÜBÜ
179 AHMET TAHA ZENGİN U15 Erkek TUR20030102 SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
180 EREN DEMİR U15 Erkek TUR20040228 SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
181 UFUK BAKİ TAŞ U15 Erkek TUR20030807 SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
182 ABDULLAH GÖKAL U15 Erkek TUR20040422 KONYA EĞİTİM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
183 AHMET  ŞAHİN U15 Erkek TUR20060606 ALİBEYHÜYÜĞÜ AKADEMİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
184 ARİF DURAN U15 Erkek TUR20050921 İÇERİÇUMRA OLİMPİK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
185 BERKAY YENİAY U15 Erkek TUR20060823 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
186 EMIRHAN SIMSEK U15 Erkek TUR20040101 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
187 FURKAN  ÖZTÜRK U15 Erkek TUR20041019 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
188 HÜSEYİN EFE KARAKAŞ U15 Erkek TUR20060127 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
189 SEMİH YILMAZ U15 Erkek TUR20050320 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
190 SEYYİD AHMED KATMER U15 Erkek TUR20051214 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
191 EREN SEÇKİN  AKYÜZ U15 Erkek TUR20040916 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
192 TÜRKEŞ EFE CEVAHİR U15 Erkek TUR20040401 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
193 HAMİT KARACA U15 Erkek TUR20060305 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
194 İSMAİL KILIÇ U17 Erkek TUR20030927 403 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
195 EMRE  RAZI U17 Erkek TUR20030421 352 BURSA NİLÜFER BELEDİYE SPOR
196 ALİ GÖK U17 Erkek TUR20020211 311 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
197 CEMAL SELÇUK U17 Erkek TUR20020322 312 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
198 YUSUF İRGİN U17 Erkek TUR20020712 313 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
199 ALİ İHSAN EĞİN U17 Erkek TUR20030503 314 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
200 FARUK SALMAN U17 Erkek TUR20030101 315 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
201 MEHMET  ALSAÇ U17 Erkek TUR20030101 316 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
202 NEZİR YUSUF DALĞIÇ U17 Erkek TUR20030815 317 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
203 ÖMER SALMAN U17 Erkek TUR20030101 318 Ç. ÇUMRA BELEDİYE SPOR
204 FURKAN AKÇAM U17 Erkek TUR20030311 319 KOCAELİ BRİSA SPOR
205 SAMET  BULUT U17 Erkek TUR20020818 321 KOCAELİ BRİSA SPOR
206 AHMET AYTUĞ AYDEMİR U17 Erkek TUR20020920 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
207 BURAK UĞUR U17 Erkek TUR20020220 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
208 HALİL ÇAKIR U17 Erkek TUR20020917 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
209 OKAN AKYÜZ U17 Erkek TUR20020424 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
210 SERKAN ALTINIŞIK U17 Erkek TUR20030713 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ
211 EMRE KIRMIZI U17 Erkek TUR20021216 390 EDİRNE GENÇLİK SPOR
212 AYBERK ÇELİK U17 Erkek TUR20030913 391 EDİRNE GENÇLİK SPOR
213 EREN BAKİ  DOĞAN U17 Erkek TUR20031119 392 EDİRNE GENÇLİK SPOR
214 GÖKBERK YILDIRIM U17 Erkek TUR20030113 393 EDİRNE GENÇLİK SPOR
215 DORUKAN DEMİRCAN U17 Erkek TUR20031013 MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
216 BERKAY EREN GÜRSEL U17 Erkek TUR20020825 688 MUĞLA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
217 FURKAN KILIÇASLAN U17 Erkek TUR20031120 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
218 ÖMER KOLAY U17 Erkek TUR20030528 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
219 TOLGAHAN TEKDEMİR U17 Erkek TUR20030423 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
220 MESUT ENES  İPEK U17 Erkek TUR20030307 300 KONYA TAŞKENT SPOR
221 MUHAMMED ÇEVİK U17 Erkek TUR20030616 301 KONYA TAŞKENT SPOR
222 HÜSEYİN ÖZKARADAŞ U17 Erkek TUR20030206 302 KONYA TAŞKENT SPOR
223 ALİ OSMAN  ÇELİK U17 Erkek TUR20030101 303 KONYA TAŞKENT SPOR
224 AHMET MARAL U17 Erkek TUR20030317 304 KONYA TAŞKENT SPOR
225 FATİH  DENİZ U17 Erkek TUR20020628 306 KONYA TAŞKENT SPOR
226 FURKAN AKSAKAL U17 Erkek TUR20021112 308 KONYA TAŞKENT SPOR
227 MUHAMET TALHA VANLI U17 Erkek TUR20030105 310 KONYA TAŞKENT SPOR
228 BERKİN  ÇELİK U17 Erkek TUR20020420 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
229 MUHAMMED ONUR POLAT U17 Erkek TUR20020119 384 ADIYAMAN TARIMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
230 MEHMET EKİCİ U17 Erkek TUR20020611 385 ADIYAMAN TARIMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
231 MEHMET NİDAL  POLAT U17 Erkek TUR20020318 386 ADIYAMAN TARIMSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
232 YAĞIZ EKİN YASAVUR U17 Erkek TUR20020724 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
233 ERTUGAY GÜNDAY U17 Erkek TUR20030110 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
234 MUSTAFA KAAN EREN ÇELİK U17 Erkek TUR20021110 495 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
235 KAAN TAHA  TOPLAOĞLU U17 Erkek TUR20031025 609 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
236 MUHAMMED ENES GEDÜK U17 Erkek TUR20020611 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
237 MURATCAN ÖZTOPRAK U17 Erkek TUR20020507 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
238 SERDAR  CANOĞLU U17 Erkek TUR20020707 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ
239 MUSTAFA YORULMAZ U17 Erkek TUR20020730 FERDİ SPORCU - ISPARTA
240 DAVUT  KAMA U17 Erkek TUR20020208 FERDİ SPORCU - İSTANBUL
241 GÖKHAN TEYMENİNOĞLU U17 Erkek TUR20010715 FERDİ SPORCU - ESKİŞEHİR
242 AHMET CAN AKPINAR U17 Erkek TUR20020602 395 FERDİ SPORCU - KAHRAMANMARAŞ
243 MEHMET ENES ÜNSAL U17 Erkek TUR20020426 396 FERDİ SPORCU - OSMANIYE
244 ÖNDER DEMİR U17 Erkek TUR20020516 ERZURUM BİSİKLET GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
245 AHMET TAHA ZENGİN U17 Erkek TUR20030201 SİNOP TRİATLON YÜZME VE SU ALTI SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
246 ÖMER BAYRAKCI U17 Erkek TUR20021208 ÇATALHÜYÜK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
247 EBUBEKİR YILMAZ U17 Erkek TUR20020108 ÇAYKUR RİZE SPOR KULÜBÜ
248 BEYZANUR TEKİN Yıldız Bayan TUR20040101 KARAMAN GENÇLİK SPOR
249 MELİSA SELİNAY NENE Yıldız Bayan TUR20040320 KARAMAN PERFORMANS SPOR KULÜBÜ
250 NİDA SARICA Yıldız Bayan TUR20020101 KARAMAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ
251 FUNDA  TAŞKIN Yıldız Bayan TUR20040405 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
252 MELİKE HAVVA YİĞİT Yıldız Bayan TUR20020718 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
253 SILA DOĞAN Yıldız Bayan TUR20041027 KAYSERİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ
254 FUNDA NUR ARSLAN Yıldız Bayan TUR20030720 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
255 SIRMA NUR AYDIN Yıldız Bayan TUR20030405 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
256 ZEYNEP OKTAY Yıldız Bayan TUR20031206 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
257 ZEYNEP MELİSSA GÜL Yıldız Bayan TUR20040625 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
258 BETÜL BİRGÜL AYAŞ Yıldız Bayan TUR20020111 336 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
259 SELCAN SEZER Yıldız Bayan TUR20030429 338 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
260 SEVİM GERÇEK Yıldız Bayan TUR20020928 339 KARAMAN EKSTREM BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
261 ELİF  ÜLKÜ Yıldız Bayan TUR20041111 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
262 ELİS BERBER Yıldız Bayan TUR20041127 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
263 SEVİL ECEM ÜNAL Yıldız Bayan TUR20040416 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
264 TUĞÇE KUŞ Yıldız Bayan TUR20040126 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
265 ZÜHRENAZ  YIMAZ Yıldız Bayan TUR20050117 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
266 ZEYNEP TÜFEKLİ Yıldız Bayan TUR20040126 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
267 YAĞMUR DEFNE ÖZKAYA Yıldız Bayan TUR20031126 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
268 HATİCE NUR VERİM Yıldız Bayan TUR20040522 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
269 HATİCE YILMAZ Yıldız Bayan TUR20051100 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
270 CEREN ÖNDER Yıldız Bayan TUR20040727 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
271 FATMA CEMRE AĞIRMAN Yıldız Bayan TUR20040511 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
272 FATMA YAGMUR KIRAN Yıldız Bayan TUR20050708 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
273 SABRİYE SUDE KAYGISIZ Yıldız Bayan TUR20040302 ÇANAKKALE YILDIZ SPOR KULUBÜ
274 EKİN  EREKE Yıldız Bayan TUR20051012 345 BÜYÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
275 YAGMUR DEMİRTAŞ Yıldız Bayan TUR20030903 KARAMAN DAĞCILIK ARAMA KURTARMA VE DOĞA SPORLARI TENİS S.K DERNEĞİ
276 ECENUR YİTİMLER Yıldız Bayan TUR20050705 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
277 RANA YIMAZ Yıldız Bayan TUR20050611 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
278 ZEREN  TOPAL Yıldız Bayan TUR20050614 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
279 HİLAL  SEVİNÇ Yıldız Bayan TUR20050501 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
280 HANDAN UZUN Yıldız Bayan TUR20020414 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
281 ESMA GÜNAY Yıldız Bayan TUR20050510 FERDİ SPORCU - ÇANAKKALE
282 DERYA NUR TAŞKIRAN Yıldız Bayan TUR20030206 İSTANBUL BİSİKLET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
283 İREMNUR KORKMAZ Yıldız Bayan TUR20020404 TALASGÜCÜ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
Büyük Bayan=14  Büyük Erkek=38  Genç Bayan=5  Genç Erkek=37  Master Erkek - 30=15  Master Erkek - 40=9  Master Erkek - 50=4  U15 Erkek=71  U17 Erkek=54  Yıldız Bayan=36