Türkiye Bisiklet Federasyonu
 
Acıbadem Sağlık Grubu
Görüntülenme: 2046
Yayın Tarihi: 20 Mayıs 2014
» KEMAV VAKFI Doğa Sporları Dağ Bisikleti Yarışı

TÜRKİYE
BİSİKLET FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
KEMAV VAKFI DOĞA SPORLARI ŞENLİGİ
DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI

Federasyonumuzun destek verdiği 2014 yılı özel yarışlarından olan “KEMAV VAKFI Doğa Sporları Dağ Bisikleti Yarışı” 22 Haziran 2014 tarihinde Kemaliye/Erzincan ’da yapılacaktır.

Yarışma için Ankara’dan otobüs kaldırılacak olup yarışmacıların konaklamaları ve beslenmeleri organizasyon tarafından sağlanılacaktır.
Yarışmaya katılım sayısı sınırlıdır. Ankara’dan kalkacak otobüs kayıtları aşağıdaki form üzerinden yapılacak olup, kontenjanın dolmasıyla kayıtlar kapatılacaktır.
 
Kontenjan 45 kişiyle sınırlandırılmıştır.
 
Otobüs Hareket Saatleri Ve Yerleri
Otobüs Kalkış tarih: 20.06.2014  Saat 22:00 -  Otobüs Dönüş Tarihi 22 Haziran 2014 Saat 16:00
Kalkış Yeri: Ankara 19 Mayıs Stadyumu Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Önü
 
  
 
           1-)Yarışma; Elit Erkek, Elit Bayan, Genç Erkek, Master Erkek kategorilerinde yapılacaktır. Yabancı uyruklu sporcular müsabakaya katılamayacak olup; sadece kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir. (Sporcu tek kategoride kürsü yapacaktır).
           2-) Yarışmanın sporcu kayıtları internet üzerinden yapılacak olup 21 Haziran 2014 saat 16.00-18.00’de kafile listesi ve sporcu lisanslarını kemav vakfı toplantı salonu veya yurt yemekhanesinde teknik heyet tarafından teslim alınacaktır.  GSGM lisansı olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır.
           3-)Yarışmanın Teknik Toplantısı saat:18.00’de  aynı yerde yapılacaktır.  Toplantıya; Kulüplerden idareci veya antrenörleri, Ferdi sporcular ise kendileri katılacaktır.
          4-) Kafile listesini Teknik toplantıda teslim etmeyenlere Harcırah Bordrosu düzenlenmeyecektir.
           5-) Yarışmalarda ; 
            A) Yarışmaya katılan sporculardan yarışmayı tamamlayanlara özel yarış olduğun dolayı (1günlük) harcırah ödenecek olup bu oran dışında kalan sporculara ödeme yapılmayacaktır. (Yönetim kurulunun 18.04.2007 ve 8 no lu kararı)    
            6-)  İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerinin aslını Federasyon Görevlisine Teknik toplantı başlamadan vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı ve Iban Numarası) 
           8-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında Milli Takım kıyafetlerini giymeleri yasaktır. UCİ K.3.1 maddesine istinaden, Sporcular kulüp adına koşuyorsa kulüp forması, ferdi koşan sporcu tek renk taşıyan forma giyeceklerdir. Kurala uymayan sporcuya start verilmez.
          9-) Formalarında sponsor reklamı olanlar, Federasyona sponsorluk antlaşmalarını bildirmek durumundadırlar. Kulüpler ve ferdi sporcular, kayıt yapılırken sponsorluk antlaşmalarını Yarış Komiserine ibraz etmek zorundadır. Yarış Komiserine sponsor antlaşmasını ibraz edilmeyen forma ile yarışmaya başlatılmayacaktır.
        10-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında dünya şampiyonu renkleri taşıyan forma, tayt, aksesuar, vb. giysileri ve 2014 yılında UCI’a kayıtlı profesyonel bisiklet takımlarının formalarını giymeleri yasaktır.

Otobüs kayıtları kapanmıştır.
 
Detaylı Bilgi için: 
Ali YILMAZ - 0554 849 64 94
       
KEMAV VAKFI Doğa Sporları Dağ Bisikleti Yarışı kategorisindeki son yazılar
» 1.Kademe Antrenörlük Kursu Sonuçları İzmir
» HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ
» SEZON AÇILIŞI YOL YARIŞLARI
» BAŞARILI SPORCULARIN TESPİTİ
» LİSANSLAR HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU
» LİSANSLAR HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU
Türkiye Bisiklet Federasyonu / Turkish Cycling Federation
G.S.G.M Kat: 4 Ulus / Ankara
Tel : (+90) 312 310 96 13 / Faks: (+90) 312 312 12 75
info@bisiklet.gov.tr