Türkiye Bisiklet Federasyonu
 
Acıbadem Sağlık Grubu
Görüntülenme: 2198
Yayın Tarihi: 02 Ekim 2013
» Aksaray Türkiye Şampiyonası Tamamlandı

Federasyonumuzca Aksaray'da yapılan Türkiye Yol Bisikleti Şampiyonası tamamlandı. Büyük Bayanlar, Genç Bayanlar, Yıldız Bayanlar, Yıldız Erkekler A ve Yıldız Erkekler B kategorilerinde gerçekleşen yarışların sonucunda dereceye giren sporcuların ödüllerini Garnizon ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Mehmet AYTEKİN, ATSO Başkanı Ahmet KOÇAŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman ARISOY ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel Sekreteri Bekir GEZER verdi. 

Yarışmalar sonucunda dereceye giren sporcular ise şöyle;

Zamana Karşı Sonuçları

Büyük Bayanlar 
1- SEMRA YETİŞ - 00:19.19 ANKARA GENÇ. HİZ. S.K.
2- ESRA KÜRKÇÜ - 00:19:27 - ANKARA KEÇİÖREN BAĞLUM S.K.
3- MERVE DEMİRCİOĞLU - 00:20:06 - SAKARYA TELEKOM S.K.
 
Genç Bayanlar
1- AYŞENUR TURGUT - 00:13:27 SAKARYA TELEKOM SPOR
2- RAFİYE BAŞAT - 00:14:36 EGE PEDAL S.K.
3- ARZU YARAŞ - 00:14:43 ALANYA DOĞA S.K.
 
Yıldız Erkekler - A
1- ALİHAN DEMİRBAĞ - 00:17:12 TORKU ŞEKER SPOR
2- AYDIN DEDE - 00:17:26 DENİZLİ GENÇ.HİZ.S.K. 
3- CELALETTİN KAL - 00:17:54 TORKU ŞEKER SPOR
 
Yıldız Erkekler - B
1- MUHAMMET ALİ UĞUZ - 00:12:24 KONYA GENÇLİK SPOR
2- AHMET ÖĞRENCİK - 00:12:27 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
3- EMRE UZ - 00:12:46 KAPADOKYA BİSİKLET S.K.
 
Yıldız Bayanlar
1- ZEYNEP EZGİTEKİNOĞLU - 00:13:05 SAKARYA TELEKOM SPOR
2- MESUDE ŞENOL - 00:13:30 ALANYA DOĞA S.K.
3- AYŞE ÇAKIR - 00:13:53 ALANYA DOĞA S.K.
 
Yol Yarış Sonuçları
Büyük Bayanlar 
1- MERVE DEMİRCİOĞLU - 01:32:03 SAKARYA TELEKOM S.K.
2- CANSU TÜRKMENOĞLU - 01:32:03 KOCAELİ BRİSA SPOR
3- ESRA KÜRKÇÜ - 01:33:24 - ANKARA KEÇİÖREN BAĞLUM S.K.
 
Genç Bayanlar
1- AYŞENUR TURGUT - 01:17:25 SAKARYA TELEKOM SPOR
2- ARZU YARAŞ - 01:21:01 ALANYA DOĞA S.K.
3- RAFİYE BAŞAT - 01:23:36 EGE PEDAL S.K.
 
Yıldız Erkekler - A
1- CELALETTİN KAL - 01:19:04 TORKU ŞEKER SPOR
2- SEFA BÜLBÜL - 01:19:04 KOCAELİ BRİSA SPOR
3- BATUHAN ÖZGÜR - 01:19:04 TORKU ŞEKER SPOR
 
Yıldız Erkekler - B
1- EMRE UZ - 01:11:14 KAPADOKYA BİSİKLET S.K.
2- AHMET ÖRENCİK - 01:11:14 BURSA BÜYÜKŞEHİR BLD.S.K.
3- MUHAMMET ALİ UĞUZ 01:11:16 KONYA GENÇLİK SPOR
 
Yıldız Bayanlar
1- MESUDE ŞENOL - 01:16:43 ALANYA DOĞA S.K.
2- AYŞE ÇAKIR - 01:16:44 ALANYA DOĞA S.K.
3- ZEYNEP EZGİTEKİNOĞLU - 01:18:09 SAKARYA TELEKOM SPOR
 





       
Aksaray Türkiye Şampiyonası Tamamlandı kategorisindeki son yazılar
» İstanbul – İstanbul Etabını Britanya’lı sporcusu Mark Cavendish Kazandı
» İstanbul – İstanbul Etabını Britanya’lı sporcusu Mark Cavendish Kazandı
» Kuşadası-İzmir etabını Cannondale takımından İtalyan sporcu Elia Vivianı Kazandı
» Kuşadası-İzmir etabını Cannondale takımından İtalyan sporcu Elia Vivianı Kazandı
» Bodrum-Selçuk Etabın Orica Greenegde Takımından Adam Yates Kazandı
» Bodrum-Selçuk Etabın Orica Greenegde Takımından Adam Yates Kazandı
Türkiye Bisiklet Federasyonu / Turkish Cycling Federation
G.S.G.M Kat: 4 Ulus / Ankara
Tel : (+90) 312 310 96 13 / Faks: (+90) 312 312 12 75
info@bisiklet.gov.tr