Türkiye Bisiklet Federasyonu
 
Acıbadem Sağlık Grubu
Görüntülenme: 2012
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2011
» International Kapadokya Mtb Cup

 

 
INTERNATIONAL CAPPADOCIA MTB FESTİVAL

Federasyonumuzun 2011 yılı faaliyet programında yer alan “International Cappadoia Mtb Festival ” yarışı 05 Haziran 2011 tarihinde Ürgüp/NEVŞEHİR’de yapılacaktır.
 
1-) Yarışmanın sporcu kayıtları 04 Haziran 2011   tarihinde; saat:15.00 -17.00’ de Ürgüp Belediye Toplantı salonunda yapılacaktır.  Sporcular ulusal kategoriler için GSGM lisanslarını, Uci kategorileri için Uci lisanslarını kayıtlar sırasında teslim edeceklerdir (U23 kategorisindeki sporcularda Uci lisansı çıkarıp, yarışma öncesi lisansları ile birlikte teslim edeceklerdir. ) GSGM lisansı ve Uci lisansı  olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır. Saat 17.00’den sonra kayıt yapılmayacaktır.

2-) Yarışmanın teknik toplantısı  aynı tarihte saat:17.00’ de aynı yerde yapılacaktır.  
 
3-) Yarışmalara UCI kategorilerinde Genç Erkek, Elit Erkek, Elit Bayan kategorilerindeki, ulusal kategorilerde ise Yıldız Erkek, U23 Erkek, Master Erkek, +40 Erkek, Yıldız Bayan, genç Bayan  kategorilerindeki Kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir.(Yıldız Bayan, Genç Bayan ve +40 Erkek Katogorilerinde en az 5 sporcunun katılması şartıyla yarış yapılacaktır.) 
            - Elit Erkek ve U23 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Elit Erkek klasmanına göre yapılacaktır.
            - Master Erkek ve +40 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Master Erkek klasmanına göre yapılacaktır.
 
4-) Yarışmalarda ;
a)     Teknik toplantı başlangıcına kadar kafile listesini teslim etmeyenlerin Harcırah
bordroları, toplantı saatinde bulunmayan idareci, antrenör ve sporcuların harcırahları geldikleri güne göre yapılacaktır.
     b)    Yarışmaya katılan sporculardan yarışmayı tamamlayan ilk %65'ine tam harcırah ödenecek olup bu oran dışında kalan sporculara ödeme yapılmayacaktır. (Yönetim kurulunun 18.04.2007 ve 8 nolu kararı)  
     c)    Ferdi olarak illerden katılan sporcuların yanında gelen idareci ve antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Kulüplerin İl Müdürlüğü listesinde yazılan ve kategorilerde toplam 2-4 sporcusu  harcırah almaya hak kazanan Kulüp antrenöre (veya idarecisine); 5 ve daha fazla sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulübün 1 antrenör ve 1 idarecisine, harcırahları. (a) bendinde belirtilen sayıları aşmamak kaydıyla merkezi ödeme şeklinde yapılacaktır
 
5-)  İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerini Federasyon Görevlisine vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı, Şube Kodu, Hesap Numarası ve Iban Numarası)
  
6-)  Federasyonca harcırah ödenmeyen idareci-antrenör ve sporcuların yolluk ve harcırahları imkanlar dahilinde İl Müdürlükleri tarafından karşılanabilecektir. 
 
7-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında Milli Takım kıyafetlerini giymeleri yasaktır.
 
8-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında dünya şampiyonu renkleri taşıyan forma, tayt, aksesuar, vb. giysileri ve 2011 yılında UCI’a kayıtlı profesyonel bisiklet takımlarının formalarını giymeleri yasaktır.
 
10-) 05 Haziran 2011 tarihinde;
            a) 10.00’da Elit Erkek, U23 Erkek ve Elit Bayan, Genç Erkek Startı
            b) 13.00’de  Genç Bayan,Yıldız Bayan, Master Erkek, +40 Erkek ve Yıldız Erkek Startı, 
            c) 15.00’de Ödül Töreni

 

       
International Kapadokya Mtb Cup kategorisindeki son yazılar
» 5.Uluslar Arası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turu
» 5.Uluslar Arası Muhsin Yazıcıoğlu Bisiklet Turu
» Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı
» Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonası Yarışma Talimatı
» Alanya MTB Cup 06 - 07 Nisan 2013 tarihleri arasında ANTALYA-Alanya'da
» Alanya MTB Cup 06 - 07 Nisan 2013 tarihleri arasında ANTALYA-Alanya'da
Türkiye Bisiklet Federasyonu / Turkish Cycling Federation
G.S.G.M Kat: 4 Ulus / Ankara
Tel : (+90) 312 310 96 13 / Faks: (+90) 312 312 12 75
info@bisiklet.gov.tr