Türkiye Bisiklet Federasyonu
 
Acıbadem Sağlık Grubu
Görüntülenme: 2361
Yayın Tarihi: 01 Mart 2011
»  Genç Milli’ler Alman Milli Bisiklet takımı ile Alanya’da birlikte antrenman Kampında

       Genç Milli’ler  Alman Milli Bisiklet takımı ile Alanya’da birlikte antrenman Kampında

       2011 Bisiklet Federasyonu faaliyet programında yer alan genç milli takımımızın Alman  genç milli bisiklet takımı ile Alanya’da yapılması planlanan antrenman kampı çeşitli bölge kulüplerinden gelen 16 Türk sporcu ile 14 Alman sporcunun katıldığı kamp 26 ŞUBAT 2011 tarihinde başladı. Genç Milli Takım antrenörü Cenk TUFAN  ve  Alman Milli Takım antrenörü Robert PAWLOWSKY tarafından  ortak hazırlanıp hareket edilen antrenman programına göre yapılan çalışmalar çok zevkli ve amacına yönelik sporcuların Alanya’nın bol güneşinden faydalanıp performanslarını artırmaları sağlanmaktadır.
 
       Her akşam Antrenör ve sporcular ile birlikte yapılan toplantıda sporcuların birbirleriyle kaynaşmaları sağlanarak iki ülke arasında kültür alışverişi ve iki ülke sporcularının birbirlerini iyi tanıyarak dost olmalarının sağlanması, birlikte yapılan kampın önemi bir kat daha artırmıştır.
 
      Genç Milli takım olarak hedeflerimiz arasında yer alan Dünya Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonasını iyi yerlerde bitirerek,ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.Bu nedenle halen devam etmekte olan Türk –Alman Genç Milli Bisiklet takımları kampının hemen bitiminde,Genç Millilerimiz bölgelerine dağılarak, 12-13 Mart 2011 tarihinde Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun yıllık
 
 
faaliyet programında yer alan Silifke yol bisikleti yarışlarına katılacaklar.Milli takım teknik kadro ile sporcularının isimleri ve bölgeleri aşağıdadır.
 
s.no                             Adı Soyadı                                                                   Açıklama
01                                 Suat TORGAY                                                             Milli Takımlar Sorumlusu
02.                                Cenk TUFAN                                                               Antrenör
03.                                Gazi BİLİR                                                                   Yrd.Antrenör
04.                                Cenk UZUNCA                                                             Masör
05.                                Emirhan KILIÇ                                                              Mekanisyen 
06.                                Burak GÜL                                                                  Sporcu   (Brisa spor)
07                                 Feritcan ŞANLI                                                           Sporcu   (Brisa spor)
08.                                Hamza UÇAR                                                              Sporcu ( Brisa spor
09.                                Berkay ATEŞ                                                               Sporcu   (Brisa spor)
10.                                Vahit SAYGIN                                                             Sporcu (Manisa spor)
11.                                Emre ŞAHİN                                                                Sporcu (Manisa spor)  
12.                                Ferhat SEZER                                                              Sporcu (Manisa spor)
13.                                Muhammet KELEŞ                                                       Sporcu (Manisa spor)
14.                                Salih YERLİ                                                                   Sporcu (Manisa spor)
15.                                Hüseyin SARIOĞLU                                                      Sporcu (Selçuklu bld.Spor)
16.                                İlhan ÇELİK                                                                  Sporcu (Konya Şeker Spor)
17.                                Yasin BEYAN                                                               Sporcu (Konya Şeker Spor)
18.                                Fatih KELEŞ                                                                  Sporcu (Konya Şeker Spor)
19.                                Batuhan ARSLAN                                                         Sporcu (Kepez Bld.spor)
20.                                Samet ŞEN                                                                  Sporcu (Kepez Bld.spor)
21.                                Uğur TIRAŞ                                                                  Sporcu (Kepez Bld.spor)

 

       
Genç Milli’ler Alman Milli Bisiklet takımı ile Alanya’da birlikte antrenman Kampında kategorisindeki son yazılar
» İstanbul – İstanbul Etabını Britanya’lı sporcusu Mark Cavendish Kazandı
» İstanbul – İstanbul Etabını Britanya’lı sporcusu Mark Cavendish Kazandı
» Kuşadası-İzmir etabını Cannondale takımından İtalyan sporcu Elia Vivianı Kazandı
» Kuşadası-İzmir etabını Cannondale takımından İtalyan sporcu Elia Vivianı Kazandı
» Bodrum-Selçuk Etabın Orica Greenegde Takımından Adam Yates Kazandı
» Bodrum-Selçuk Etabın Orica Greenegde Takımından Adam Yates Kazandı
Türkiye Bisiklet Federasyonu / Turkish Cycling Federation
G.S.G.M Kat: 4 Ulus / Ankara
Tel : (+90) 312 310 96 13 / Faks: (+90) 312 312 12 75
info@bisiklet.gov.tr