Türkiye Bisiklet Federasyonu
 
Acıbadem Sağlık Grubu
Görüntülenme: 1994
Yayın Tarihi: 03 Eylül 2010
» YILDIZ B MİLLİ TAKIMI KAMPA GİRDİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu (TBF) programı doğrultusunda Yıldız B Milli takımından 21 sporcu Nevşehir’de kampa girdi. Teknik kadronun gözetiminde yıldız sporculara, bisiklet sporunda kullanmaları gereken teknik ve taktik bilgiler aktarılacak.

 
TBF programı kapsamında Yıldız B Milli takımı Nevşehir Kamp Eğitim Merkezi’nde kampa girdi. …. Eylül … günü kampa giren ve kamp çalışmaları … Eylül … gününe kadar sürecek.
Antrenörlüğünü ….. yaptığı Yıldız B Milli Takımı sporcularına .. günlük kamp boyunca bisiklet sporunda kullanmaları gereken teknik ve taktik bilgiler aktarılacak. Ayrıca sporcuların performanslarını arttırıcı çalışmalar yapılacak.
Yıldız B Milli Takımı kampında hedeflerini sporcuları yalnızca müsabaka için hazırlamak olmadığını, sporla yeni tanışmış sporcuların bisiklet sporunu sevmeleri ve bağlanmaları amacı ve bisiklet sporunda kullanmaları gereken teknik ve taktik bilgileri öğretilmesi ve geliştirilmesi hedeflediklerini anlatan ……, “Ayrıca burada yapmış olduğumuz kampla birlikte bize katılan sporcuların performanslarını arttırıcı çalışmalarla beraber yapmış olduğumuz görsel eğitimlerle de sporcuların bulundukları ortam ve pozisyonlarda nasıl davranmaları gerektiği konusunda eğitim vererek davranışlarını düzenleyici hedefleri program doğrultusunda çalışma yapılacaktır.” dedi.
Antrenörlüğünü …… yaptığı Yıldız B Milli kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Mehmet Ali Öztürk, Mustafa Karaselek, Hüseyin Oksoy, Ali Döner, Ali Han Demirbağ, Doğukan Bülbül, Emre Şahin, Emre Torun, Ferhat Küçükbögetli, Hikmet Erdoğan, Hüseyin Cevhertelli, İbrahim Furkan Zorlu, İbrahim Özdağ, Mahsun Öztunç, Mehmet Cenk Koral, Mustafa Akkaş, Oğuzhan Küçükçerezci, Ömer Oral, Ömer Zengin, Süleyman Koç, Yusuf Durak
 
 

 

       
YILDIZ B MİLLİ TAKIMI KAMPA GİRDİ kategorisindeki son yazılar
» İstanbul – İstanbul Etabını Britanya’lı sporcusu Mark Cavendish Kazandı
» İstanbul – İstanbul Etabını Britanya’lı sporcusu Mark Cavendish Kazandı
» Kuşadası-İzmir etabını Cannondale takımından İtalyan sporcu Elia Vivianı Kazandı
» Kuşadası-İzmir etabını Cannondale takımından İtalyan sporcu Elia Vivianı Kazandı
» Bodrum-Selçuk Etabın Orica Greenegde Takımından Adam Yates Kazandı
» Bodrum-Selçuk Etabın Orica Greenegde Takımından Adam Yates Kazandı
Türkiye Bisiklet Federasyonu / Turkish Cycling Federation
G.S.G.M Kat: 4 Ulus / Ankara
Tel : (+90) 312 310 96 13 / Faks: (+90) 312 312 12 75
info@bisiklet.gov.tr